Wiadomości z kraju i ze świata

Szkoła przetrwania, sport czy ciekawe hobby?

Publikacja z dnia 1970-01-01 01:00, Hobby4Men

Hobby4Men to propozycja sklepu, w którym znajduje się bardzo szeroki asortyment zarówno dla osób uprawiających sporty ekstremalne, jak również dla agencji ochrony czy monitoringu. Akcesoria do samoobronny, sprzęt myśliwski i detektywistyczny.
Serwis wydaje się być idealnym miejscem dla hobbystów poszukujących akcesoriów kolekcjonerskich, to również miejsce dla tych osób które poszukują profesjonalnego i półprofesjonalnego sprzętu. W tym miejscu warto wspomnieć o przejrzystym wyglądzie i dobrze przemyślanym mechanizmom nawigacji, dzięki czemu łatwo i przyjemnie można się odnaleźć w bogatej ofercie sklepu. Poniżej prezentujemy najważniejsze działy serwisu, zapraszamy również do odwiedzenia sklepu oraz zapoznanie się z jego asortymentem.
Kto wie może Ty również odkryjesz tutaj nowe Hobby i sport?

Sport wyczynowy
Ta aktywna forma sportu wymaga nie tylko dobrej sprawności fizycznej i kondycji, ale odpowiedniego sprzętu. Oferta Hobby4Men to sprzęt sportowy z których wyróżnić należy różne modele ASG (AirSoftGun), a także sprzęt do paintballu, łuki oraz proce. Tutaj możliwe jest również zaopatrzenie w ponad standardowe akcesoria i osprzęt do których należą lunety, kolimatory, celowniki laserowe, montaże itp.

Survival - umiejętność przetrwania
W tym dziale znajdują się produkty pomagające w przetrwaniu oraz przebywaniu w plenerze, z dala od terenów zurbanizowanych. Wśród akcesoriów survivalowych znajdziemy latarki, lornetki, różnego typu noże, ostrzałki, ziemne wykrywacze metali, scyzoryki, narzędzia, krzesiwa, ogrzewacze, odbiorniki GPS oraz specjalistyczną odzież.

Myślistwo
Odpowiednio dobrany ekwipunek jest nieodzowny podczas każdej leśnej, czy górskiej wyprawy, nie tylko na polowanie. Proponujemy Państwu produkty niezbędne każdemu myśliwemu oraz miłośnikom obcowania z leśną fauną i florą. Wśród dostępnych artykułów znajdziemy przede wszystkim odzież myśliwską, obuwie, galanterię myśliwską, noże, wabiki, latarki. Uzupełnieniem oferty jest osprzęt optyczny starannie dobrany oraz sprawdzony pod kątem jakości, użyteczności i trwałości: noktowizory, dalmierze, lunety i lornetki.

Obrona i ochrona
Produkty prezentowane w tym dziale to akcesoria służące głównie do ochrony osobistej, liczne wymienione tutaj pozycje to odstraszacze oraz alarmy osobiste ,do pomieszczeń, alarmy do mebli, alarmy okienne, alarmy drzwiowe, alarmy do sklepu i mieszkania. Rozszerzeniem oferowanych produktów będzie dział, w którym umieszczono sprzęt i akcesoria światowych marek, które pozwolą na prowadzenie profesjonalnej agencji ochrony. Znajdują się tutaj markowe latarki, alarmy, walizki elektryczne, wykrywacze metalu, wykrywacze gazu, alkotesty, radiotelefony, maski przeciwgazowe, noktowizory oraz specjalistyczna odzież ochroniarska.

Detektywistyka - sprzęt i usługi
To dział zawierający wszelkiego rodzaju urządzenia do monitorowania osób i pomieszczeń. Podsłuchy telefoniczne i podsłuchy do pomieszczeń, GPS, mikrofony kierunkowe, wykrywacze podsłuchów, kamery bezprzewodowe, urządzenia używane do szpiegostwa komputerowego.
Firma świadczy również usługi w zakresie doradztwa, instalacji i konserwacji systemów telewizji przemysłowej CCTV, systemów alarmowych, kontroli dostępu oraz projektowania i wykonywania układów elektroniki na indywidualne zamówienie. Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie lub w siedzibie firmy.

Militaria
Oferta odzieży taktycznej i ochronnej (bluzy, spodnie, t-shirt, bielizna termoaktywna, skarpety), a także wyposażenia wojskowego. Ciekawą propozycją wydaje się być ekwipunek, który jest używany przez żołnierzy NATO, a na który składa się umundurowanie, kabury, kamizelki taktyczne, kominiarki, rękawiczki, obuwie czy plecaki, a także wyposażenie takie noże czy manierki.

Pozostałe informacje prasowe:

Hobby4Men.com

Adam Nowak
Dział Promocji
e-mail: marketing@kolter.pl

KOLTER
ul. Kopernika 2, 42-200 Częstochowa
tel. +48 34 366-43-66
fax: +48 34 366-83-63
strona internetowa: www.hobby4men.com

Hobby4Men

not posible to connection with ApiSendQuery