Wiadomości z kraju i ze świata

Bron.pl - lider sprzedaży broni bez zezwoleń

Publikacja z dnia 1970-01-01 01:00, Broń.pl

Firma Bron.pl jest niekwestionowanym liderem w internetowej sprzedaży broni. Sukces zawdzięcza bogatej oraz wszechstronnej ofercie, która nie wymaga posiadania odpowiednich koncesji. Szeroka gama produktów czynią ten sklep wartym odwiedzenia.
Internetowy serwis z bronią zaskakuje już na pierwszy rzut okiem szeroką gamą produktów oraz wyposażeniem dodatkowym. Wszystkie produkty w sklepie zostały podzielone na odpowiednie kategorie, dzięki czemu użytkownik trafiając do odpowiedniego działu napytyka na sprzęt bedący bezpośrednio w obszarze jego zainteresowań lub potrzeb.

A potrzeb tych może być wiele począwszy od sprzętu do strzelectwa sportowego i paintball wraz z pełnym wyposażeniem, a skończywszy profesjnoalnym i półprofesjonalnym sprzęcie spotykanym w agencjach ochroniarskich do ochrony mienia i osób, sprzętu detektywistycznego oraz militariów.

Na tym jednak nie koniec - na szczególną uwagę zasługują działy zawierające sprzęt i akcesoria do samoobrony, w którym znależć można rozmaite gazy obronne oraz pistolety pneumatyczne, których posiadanie nie wymaga pozwolenia. W sklepie znaleźć można również szeroką gamę sprzętu detyktywistycznego.

W sklepie jeden z działów poświęcony został myślistwu którego oferta obejmuje odzież taktyczną i ochronną, a także wyposażenie wojskowe oraz ekwipunek, który jest używany przez żołnierzy NATO (umundurowanie, kabury, kamizelki taktyczne, kominiarki, rękawiczki, obuwie oraz plecaki, noże i manierki).

Każdy użytkownik serwisu może liczyć na fachowe doradztwo pracowników i konsultantów firmy, którzy chętnie i wyczerpująco udzielają odpowiedzi na nurtujące pytania, jak również udzielają praktyczny porad i wskazówek w zakresie odpowiedniego doboru sprzętu.

Warto tu zajrzeć choćby z ciekawości, jako przykład dobrego serwisu internetowego, w której czytelność i skrupulatnie zaplanowany podział przekłada się na łatwość zdobywania odpowiedniej informacji o interesującym odbiorcę produkcie. Zastosowane tutaj rozwiązania w połączeniu z prostotą obsługi i nawigacji może stać sie przykładem dla niejednego sklepu internetowego, niekoniecznie o tym samym profilu.

Pozostałe informacje prasowe:

Bron.pl

Adam Nowak
Dział Promocji
e-mail: marketing@kolter.pl

KOLTER
ul. Kopernika 2, 42-200 Częstochowa
tel. +48 34 366-43-66
fax: +48 34 366-83-63
strona internetowa: www.bron.pl

Broń.pl

not posible to connection with ApiSendQuery