Wiadomości z kraju i ze świata

Bilety lotnicze

Publikacja z dnia 1970-01-01 01:00, Grupa ProBiz

W serwisie bilety lotnicze znajdziemy szeroką gamę ofert łączącą w sobie bilety tanich linii lotniczych (tzw. low cost) z tradycyjnymi liniami lotniczymi zrzeszonymi w IATA.
Co więcej, podróżnicy otrzymają tutaj także informację na temat wysokości opłaty serwisowej, tak często ukrywanej przez wiele firm ze względu na to, że opłata ta potrafi skutecznie zdyskredytować atrakcyjność danej oferty.

Wartą uwagi częścią serwisu jest dział poświęcony wskazówkom – jak znaleźć najniższą taryfę. Tutaj osoby podróżujące samolotami uzyskają wiele pożytecznych informacji, których zastosowanie w praktyce nie zajmie zbyt wiele czasu, ale pozwoli zaoszczędzić sporo pieniędzy w portfelu!

Serwis lotnicze-bilety.pl jest zarządzany przez firmę "eSKY" Sp. z o.o., która posiada uprawnienia do sprzedaży biletów lotniczych dzięki akredytacji IATA (Międzynarodowego Stowarzyszenia Przewoźników Lotniczych) pod numerem: 63-2 1080 3. Natomiast dzięki partnerstwu z firmą WORLDSPAN - posiadającą 35% udział w światowym rynku rezerwacji i sprzedaży biletów lotniczych – polski serwis lotnicze-bilety.pl może korzystać z najnowszych, stosowanych na całym świecie i sprawdzonych technologii informatycznych.

Powyższe dają nam gwarancję nie tylko profesjonalnej obsługi, ale również bezpieczeństwa zawieranych z nami transakcji internetowych oraz uczciwości sprzedawców, którymi są doświadczeniu specjaliści od wielu lat (firma eSKY działa od 1997 roku) zajmujący się planowaniem i organizacją podróży.

Co więcej, lotnicze-bilety.pl nie tylko oferują rezerwację oraz kupno najtańszego z dostępnych biletów lotniczych linii na całym świecie, ale umożliwia także rezerwację miejsca w hotelu oraz wynajęcie samochodu po dotarciu do wybranego celu podróży. Kompleksowa i profesjonalna obsługa, ujawnianie często ukrywanych dodatkowych opłat, umożliwienie dogodnej dla klienta formy rezerwacji - przez internet , za pomocą INFOLINII pod numerem 0 300 103 110, czy też bezpośrednio w biurach tradycyjnych – oraz różnorodne formy rozliczania się - wszystkie te atuty sprawiają, że osoby podróżujące samolotami, mogą mieć pewność, że sprawa organizacji ich podniebnych wojaży leży w dobrych rękach.

zródło: Mirosław Nikolin www.lotnicze-bilety.pl

Pozostałe informacje prasowe:

Grupa ProBiz
ul. 1 Maja 1a lok.1
56-416 Twardogóra
NIP: 911-190-55-42

Grupa ProBiz

not posible to connection with ApiSendQuery