Wiadomości z kraju i ze świata

Jarmark Świąteczny

Publikacja z dnia 1970-01-01 01:00, SILESIA EXPO Białczyk Skrzypiec Spółka Jawna

Świąteczny jarmark to tradycja, która znana jest w Polsce zaledwie od kilku lat. Do tej pory, aby przeżyć atmosferę prawdziwego „Weinachtsmarktu” konieczna była wizyta w Niemczech lub Austrii.
W tym roku jednak w Katowicach powstaje impreza, która ma szansę stać się pierwszym w południowej Polsce Jarmarkiem Świątecznym z prawdziwego zdarzenia. Jarmark odbędzie się w dniach 1-24 grudnia przed centrum handlowo-rozrywkowym Silesia City Center. Organizatorami imprezy są firma Silesia Expo z Katowic i Silesia City Center.

Na Jarmarku będzie można znaleźć prezenty dla swoich najbliższych, dekoracje, świąteczne pierniczki oraz napić się grzanego wina pod olbrzymią choinką i przy akompaniamencie kolęd. W samym centrum Jarmarku Świątecznego na Placu Słonecznym przed Silesia City Center stanie jedyne w Katowicach darmowe sztuczne lodowisko. Tafla o wymiarach 15 x 25 m będzie do dyspozycji wszystkich amatorów łyżew w godzinach otwarcia Centrum Handlowego. Na miejscu będzie możliwe pozostawienie ubrań w szatni oraz wypożyczenie i naostrzenie łyżew.

Dodatkowo przewidzieliśmy liczne atrakcje, jak spotkanie z Mikołajem, turniej juniorów w mini hokeju i wiele innych. Mimo, iż Jarmark kończy się 24 grudnia, to z lodowiska będzie można korzystać aż do końca marca 2007 r.

Pozostałe informacje prasowe:

Monika Ledeman
Menedzer ds. Promocji
e-mail: m.ledeman@silesiaexpo.pl

Silesia Expo Białczyk Skrzypiec Sp.J.
ul. Korczaka 95, 40-340 Katowice
tel. +48 32 201 83 33
fax: +48 32 256 93 46
strona internetowa: www.silesiaexpo.pl

SILESIA EXPO Białczyk Skrzypiec Spółka Jawna

not posible to connection with ApiSendQuery