Wiadomości z kraju i ze świata

Giełda Ofert Turystycznych SILESIA TOUR ZIMA

Publikacja z dnia 1970-01-01 01:00, SILESIA EXPO Białczyk Skrzypiec Spółka Jawna

Po raz drugi pod dachem największego na Śląsku Centrum handlowo-rozrywkowego spotkają się biura podróży, regiony i wydawnictwa turystyczne, by podczas Giełdy Ofert Turystycznych SILESIA TOUR ZIMA zaprezentować swoją ofertę mieszkańcom regionu.
Impreza odbędzie się w dniach 24-26 listopada i jest adresowana przede wszystkim do amatorów zimowego wypoczynku. Przebierać w ofertach będą mogli zarówno miłośnicy białego szaleństwa jak i ci, którzy wprost spod ciepłej pierzyny wolą jechać do nie mniej ciepłych krajów. Dla zwiedzających organizator przygotował pokazy mody zimowej oraz liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Wśród tych ostatnich warto wymienić przede wszystkim wyjazd na sylwestra do Paryża oraz wyposażenie narciarskie.

Imprezę organizuje SILESIA EXPO we współpracy ze Śląskim Oddziałem Polskiej Izby turystyki, Górnośląską Izbą Turystyki oraz Beskidzką Izbą Turystyki. Jak mówi Robert Białczyk, Prezes Zarządu SILESIA EXPO

„Pomysł stworzenia imprezy o charakterze wystawienniczym w centrum handlowo-rozrywkowym przyjął się w stu procentach. Rynek turystyczny na Śląsku rozwija się bardzo dynamicznie, a co za tym idzie rośnie także konkurencja. Nie sposób więc zignorować możliwości zaprezentowania swojej oferty w miejscu, w którym przez weekend przewija się ponad 150.000 odwiedzających”.

Pozostałe informacje prasowe:

Monika Ledeman
Menedzer ds. Promocji
e-mail: m.ledeman@silesiaexpo.pl

Silesia Expo Białczyk Skrzypiec Sp.J.
ul. Korczaka 95, 40-340 Katowice
tel. +48 32 201 83 33
fax: +48 32 256 93 46
strona internetowa: www.silesiaexpo.pl

SILESIA EXPO Białczyk Skrzypiec Spółka Jawna

not posible to connection with ApiSendQuery