Wiadomości z kraju i ze świata

II Międzynarodowe Targi Turystyczne SILESIA TOUR 2008

Publikacja z dnia 1970-01-01 01:00, SILESIA EXPO Białczyk Skrzypiec Spółka Jawna

Już tylko miesiąc pozostał do II Międzynarodowych Targów Turystycznych SILESIA TOUR, które odbędą się w dniach 14 – 16 marca 2008.
W wirze przygotowań do największych na południu Polski targów turystycznych zaczynamy odliczać godziny do ich otwarcia. Już tylko miesiąc pozostał do II Międzynarodowych Targów Turystycznych SILESIA TOUR, które odbędą się w dniach 14 – 16 marca 2008.

Kolejna edycja tej imprezy zapowiada się imponująco. Tereny wystawiennicze obejmą nie tylko płytę główną i antresolę "SPODKA" ale również lodowisko. Łączna powierzchnia wystawiennicza wyniesie 4000 m2. Spodziewamy się około 350 wystawców z całego świata, którzy będą promowali niezwykłe miejsca, ośrodki rekreacyjne, usługi transportowe i wiele innych atrakcji związanych z szeroko pojętą turystyką. Podczas tych trzech dni będziecie Państwo mogli wybrać spośród setek tysięcy ofert coś dla siebie. Czy będzie to słoneczna Tunezja? A może egzotyczne Indie?

SILESIA TOUR to również liczne konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla wystawców i odwiedzających. Wachlarz imprez towarzyszących targom nie pozwoli nikomu się nudzić. W ten marcowy weekend II MTT SILESIA TOUR będą „Śląskim Świętem Turystycznym”. W sposób wyjątkowy i szczególny w tym roku będziemy promowali nasz piękny i mało znany region – Śląsk. Study Tour Szlakiem „Zabytki Techniki” pozwoli poznać nam najciekawsze miejsca i dowiedzieć się o historii Śląska.

Oprócz tego będziecie Państwo mogli posmakować regionalnych potraw z Polski i ze świata, popatrzeć na występy zespołów z najdalszych zakątków Ziemi, czy dowiedzieć się więcej o różnych krajach podczas seminariów i wykładów, które będą odbywały się na targach.

Serdecznie zapraszamy wystawców i odwiedzających do wzięcia udziału w II MTT SILESIA TOUR.

Pozostałe informacje prasowe:

Monika Ledeman
Menedzer ds. Promocji
e-mail: m.ledeman@silesiaexpo.pl

Silesia Expo Białczyk Skrzypiec Sp.J.
ul. Korczaka 95, 40-340 Katowice
tel. +48 32 201 83 33
fax: +48 32 256 93 46
strona internetowa: www.silesiaexpo.pl

SILESIA EXPO Białczyk Skrzypiec Spółka Jawna

not posible to connection with ApiSendQuery