Wiadomości z kraju i ze świata

Relacja z Giełdy ofert turystycznych Silesia Tour Zima

Publikacja z dnia 1970-01-01 01:00, SILESIA EXPO Białczyk Skrzypiec Spółka Jawna

Zimowe szaleństwo ogarnęło wszystkich, którzy w dniach 24 – 26 listopada 2006 odwiedzili Silesia City Center w Katowicach, gdzie już po raz drugi odbywała się Giełda Ofert Turystycznych SILESIA TOUR ZIMA
Place i alejki centrum handlowego wypełniły się przedstawicielami biur podróży, ośrodków wypoczynkowych, zimowych regionów turystycznych i szkół narciarskich z Polski, Czech, Słowacji, Austrii, Włoch i Węgier.

Pierwsza zimowa impreza turystyczna w naszym regionie okazała się prawdziwym rajem dla entuzjastów nart i desek, którzy mogli się zapoznać z najlepszymi ofertami kurortów i regionów narciarskich. Ci, którzy pierwszy raz mieli na nogach narty czy deski mogli uzyskać informacji i porad profesjonalistów ze Szkoły Zdrowia, którzy wyjaśniali zasady bezpiecznego poruszania się na stoku.

Prawdziwe oblężenie przeżyli nasi południowi sąsiedzi, którzy w niezwykle apetyczny sposób zachęcali do odwiedzania swoich krajów. Zlokalizowane na Placu Śląskim stoiska Centrum Turystyki Słowackiej i Czeskiej Centrali Ruchu Turystycznego kusiły regionalnym i narodowymi specjałami, obok których naprawdę trudno było przejść obojętnie.

Podczas Giełdy nie zabrakło także konkursów dla dorosłych i dzieci. Głównymi nagrodami ufundowanymi przez organizatora – SILESIA EXPO były: wyjazd do Paryża i tygodniowy pobyt w austriackim St. Wolfgang. Na osoby, którym nie powiodło się w losowaniu, czekało jeszcze wiele nagród w konkursach organizowanych przez wystawców. Dla maluchów również nie zabrakło upominków – narty Atomik, plecaki i bluzy, ufundował sklep SUMMIT.

Pozostałe informacje prasowe:

Monika Ledeman
Menedzer ds. Promocji
e-mail: m.ledeman@silesiaexpo.pl

Silesia Expo Białczyk Skrzypiec Sp.J.
ul. Korczaka 95, 40-340 Katowice
tel. +48 32 201 83 33
fax: +48 32 256 93 46
strona internetowa: www.silesiaexpo.pl

SILESIA EXPO Białczyk Skrzypiec Spółka Jawna

not posible to connection with ApiSendQuery